HomeAktualnościOgłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.07.2018r.

 

 1. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności:
  w wieku lat 61 mieszkanka ul. Sadowej  śp. + Dorota TOCZEK.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE… NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM….
  w wieku lat 61 mieszkaniec ul. Jana Pawła II  śp. + Waldemar GÓRSKI.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEMU DAĆ PANIE… NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM….
  w wieku lat 60 mieszkaniec ul. Moniuszki  śp. + Marek STYPA.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEMU DAĆ PANIE… NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM….
  w wieku lat 59 mieszkaniec ul. Czereśniowej  śp. + Jan OLEJNIK.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEMU DAĆ PANIE… NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM…..

 2. Zielonogórsko - Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gościkowie - Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Informacje u księży naszej parafii oraz w Rektoracie Wyższego Seminarium w Paradyżu.

 3. Trwają wakacje – pamiętajmy o chrześcijańskiej postawie, o codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy św. oraz godnym a nie „swobodny” ubiorze podczas udziału we Mszy Św. i w czasie zwiedzania zabytkowych obiektów sakralnych.

 4. Jutro w poniedziałek przypada wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel i jednocześnie
  16. dzień miesiąca - w kościele parafialnym o godz. 18.00 - Msza Św. w intencji Ojczyzny, adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec za Ojczyznę - zakończenie o godz. 20.00.

 5. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed Mszą składamy na tacę kartki z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej. Następnie w tych intencjach odprawiana jest Msza Święta.

 6. W piątek po Mszy wieczornej w kościele parafialnym cotygodniowa, prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi do godz. 19.00.

 7. Nasza parafia w dniach od 5 do 12 września organizuje drugi turnus wypoczynkowy w Międzyzdrojach - dla emerytów, rencistów oraz dla wszystkich chętnych. Informacje i zgłoszenia na wyjazd - dziś po Mszy Świętej w zakrystii, w biurze parafialnym lub bezpośrednio u ks. proboszcza. Osoby, które zapisały się na pierwszy turnus trwający od 2 do 9 września, jeśli chcą mogą jeszcze zmienić swój termin na drugi turnus.

OSIEDLE  DRZEWICE

 1. W środę i w piątek nie ma Mszy św.