HomeAktualnościOgłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 22.04.2018r.


 1. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności:
  w wieku lat 82 mieszkaniec Osiedla Leśnego śp. + Adam ROSIAK.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEMU DAĆ PANIE… NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM….

 2. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w piątek 4 maja o godz. 19.00.

 3. Dziś niedziela Dobrego Pasterza - rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie. Serdecznie prosimy o ofiary w kopertach na nasze Seminarium Duchowne w Gościkowie – Paradyżu.  Koperty przeznaczone na Seminarium znajdują się przy wyjściu z kościoła.
  Wszystkim wspierającym powołania kapłańskie - modlitwą i materialnie - Bóg zapłać !

 4. Msze Święte w przyszłą niedzielę w naszym kościele parafialnym o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 14.00, 18.00 i 20.00.  Od 6 maja nie będzie Mszy Św. o godz. 14.00 , a ostatnia Msza Św. w niedzielę będzie odprawiana o godz. 20.30.

 5. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed Mszą składamy na tacę kartki z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej. Następnie w tych intencjach odprawiana jest Msza Święta.

 6. W piątek w kościele parafialnym po Mszy wieczornej cotygodniowa, prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi do godz. 20.00.

 7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w kopertach na sprzątanie i kolejne prace remontowe przy naszym kościele. Koperty przeznaczone na ofiary znajdują się przy wyjściu z kościoła. Za zrozumienie i za każdy złożony dar serca – serdeczne Bóg zapłać !


OSIEDLE  DRZEWICE

 1. W środę i w piątek Msza Św. o godz. 17.00.